Martin Fehérváry reagoval na včerajšiu tlačovku s Ernestom Bokrošom! (VIDEO)

MS v hokeji do 20 rokov 2022

Martin Fehérváry reagoval na včerajšiu tlačovku s Ernestom Bokrošom! (VIDEO)

Kapitán slovenskej hokejovej reprezentácie do 20 rokov Martin Fehérváry sa rozhodol prostredníctvom Facebooku reagovať na včerajšiu tlačovú konferenciu s trénerom Ernestom Bokrošom.

Pekne zdravím všetkých fanúšikov, veľa z Vás má na mňa momentálne ťažké srdce a je mi to veľmi ľúto. Môj osobný pohľad na celú situáciu bol asi taký, že som ani nechcel ísť na tlačovú konferenciu. Na druhú stranu som kapitán a vedel som že niečo povedať budem musieť.

Chcel by som hlavne povedať, že pre mňa, je hokej prvoradý a veci spojené s tým, aby som podával čo najlepsie výkony. Aby som bol zdravý, dodržiaval životosprávu a zodpovedne sa pripravil či už na zápas alebo tréning. Vždy keď som reprezentoval SLOVENSKO som bol veľmi hrdý a bolo mi jedno v akej vekovej kategórii alebo aký tréner ma trénoval, vždy bolo pre mňa prvoradé, že som mohol reprezentovať moju krajinu!

Vec ktorú som nikdy nerobil a ani neplánujem robiť je hodnotenie výkonov alebo prácu druhého človeka do médií, predovšetkým spoluhráčov alebo trénerov. Nemyslím si že by som to mal byť ja, kto určuje, kto podal aké výkony alebo kto pracuje na akej pozícii. K samotnej tlačovke poviem asi iba toľko, že som bol po 20-hodinovej ceste a rovno z autobusu som si sadol pred 40 novinárov s kamerami a mikrofónmi.

Nejdem sa teraz vyhovárať ale veľa z vás sa má pýtalo prečo má tak 'suší' a prečo som bol taký nesvoj. Pevne verím že chápete môj pohľad na celú situácia.