Mourinho to na Reds vie, pripraví Liverpoolu prvú prehru?

Premier League

Mourinho to na Reds vie, pripraví Liverpoolu prvú prehru?

Apríl 2014. Liverpool hrá na domácom štadióne proti Chelsea. Kapitán Steven Gerrard, sa pošmykne, loptu mu vezme Demba Ba a v samostatnom nájazde na brankára Mignoleta strieľa víťazný gól. Liverpool prehral zápas 0:2 a stratil prvé miesto v tabuľke a o pár dní neskôr aj šancu na titul. Tréner Chelsea Jose Mourinho je vo vytržení a oslavuje akoby jeho tím vyhral titul. Majstrom sa ale stal Man City. Tento temný zážitok by určite fanúšikovia Reds najradšej vytesnili z pamäti. Po takmer šiestich rokoch je Liverpool opäť na čele tabuľky, tentokrát ale s obrovským náskokom. José Mourinho je pre zmenu trénerom Tottenhamu, ktorý privíta na svojom novom štadióne práve suverénny Liverpool. Skomplikujú Spurs Kloppovej družine cestu na titulom a oberú ho o body?

Ako to vidia tipéri?

Najväčšia tipérska komunita je jednoznačne na strane domácich, ktorým verí 87% jej členov v kurze 1,73. „Bilancia Tottenhamu doma nie je zlá 6-2-2. Čo je to ale proti bilancii Liverpoolu na ihriskách súpera 8-1-0? Reds túto sezónu vonku len päťkrát inkasovali a strelili až 20 gólov. Bude to náročné, ale verím, že Salah a Mané zápas rozhodnú. Vonku tím totiž takmer neinkasuje a tak im stačí aj výhra 1:0,“ píše vo svojej analýze tipér MichalC a na tiket dáva dvojku. Ako vidíte tento zápas vy? Tipnúť si môžete TU! 

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Borci z najväčšej tipérskej komunity zverejňujú svoje tikety v populárnej Tiket aréne, kde sa nimi môžete inšpirovať. Skúsite to aj vy?

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!