Najväčšie derby má jednoznačného favorita

Premier League

Najväčšie derby má jednoznačného favorita

61 bodov zo 63 možných. Liverpool ide nekompromisne za prvým titulom po 30 rokoch. Náskok pred druhým Manchestrom City má už 14 bodov a ešte má jeden zápas k dobru. V nedeľu sa predstaví na Anfield Road slávnejší manchesterský klub – United. Ten ako jediný tím v tejto sezóne dokázal v Premier League vziať Liverpoolu body. Pred tromi mesiacmi remizovali na Old Trafford vo vzájomnom zápase 1:1. Vtedy im na remízu stačili dve strely na bránu a to mohli brať všetky tri body, pokiaľ by partia okolo trénera Kloppa nevyrovnala 5 minút pred koncom. Podarí sa zverencom Nóra Solkjaera opäť prekvapiť lídra Premier League?

Ako to vidia tipéri?

Najväčšia tipérska komunita je jednoznačne na strane domácich, ktorým verí 97% jej členov v kurze 1,39. „Taktika domácich je jasná, od začiatku sa hrnúť do útoku, pri ktorom sa budú otvárať hosťom miesta na brejky a to rýchli hráči United využijú,“ píše v analýze tipér LAMA19 a na tiket dáva príležitosť Liverpool vyhrá ale dostane gól v kurze 2,97. Ako vidíte tento zápas vy? Tipnúť si môžete TU! 

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Borci z najväčšej tipérskej komunity zverejňujú svoje tikety v populárnej Tiket aréne, kde sa nimi môžete inšpirovať. Skúsite to aj vy?

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!