Padne po Mourinhovi aj Guardiola?

Premier League

Padne po Mourinhovi aj Guardiola?

Manchester United po takmer mesiaci konečne zvíťazil. Podarilo sa mu to v šlágri vloženého kola proti zostave Josého Mourinha. Po londýnskom Tottenhame tentokrát narazí partia trénera Solskjaera na oveľa ťažšieho súpera. Manchester City drží posledné roky pozíciu najlepšieho klubu v meste a zásluhu má na tom hlavne tréner Pep Guardiola. Potvrdí aktuálny majster pozíciu favorita?

Ako to vidia tipéri?

Najväčšia tipérska komunita je jednoznačne na strane domácich, ktorým verí 95% jej členov. 3% stratégov verí v remízu a v plný bodový zisk United odhadujú len 2% komunity.

Domácim verí aj tipér krasek, ktorý okrem výhry Citizens dal na tiket ďalších šesť tutoviek. Štyri mu už vyšli a okrem manchesterského derby verí, že papierové predpoklady naplnia aj Dortmund a Real. Až potom ho čaká výhra vyše 300 EUR pri vklade 85 EUR.

Ako vidíte tento dôležitý zápas vy? Veríte Citizens alebo United? Tipnúť si môžete TU! 

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Borci z najväčšej tipérskej komunity zverejňujú svoje tikety v populárnej Tiket aréne, kde sa nimi môžete inšpirovať. Skúsite to aj vy?

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!