Play-off NHL na TV Tipsport: Kto z koho?

NHL

Play-off NHL na TV Tipsport: Kto z koho?

NHL je späť! Všetkých 24 tímov rozšíreného play-off nabralo kurz Edmonton a Toronto. Práve v týchto kanadských mestách sa sezóna 2019/2020 dohrá. Kto počas pauzy najlepšie vyladil formu? Prvé ostré duely top hokejovej ligy sveta sa po reštarte uskutočnia v sobotu, začína sa predkolom vyraďovacej časti (série sú na tri víťazné). Úvodné tri súboje pritom začínajú v atraktívnych časoch. Natipujte si a sledujte všetky bitky o Stanley Cup naživo na TV Tipsport!

Sú podľa vás Boston (s kurzom 7,00) a Tampa Bay (7,00) po pauze stále top kandidátmi na celkový triumf? Tipér Vizionar55 sa nespolieha na kurzových favoritov a do hry poslal tiket s vkladom 700 EUR na celkového víťaza z Caroliny. Pri akom kurze? 25,00! Podarí sa mu uspieť? Ak áno, bude sa tešiť z parádnych 17 500 EUR!

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Borci z najväčšej tipérskej komunity zverejňujú svoje tikety v populárnej Tiket aréne, kde sa nimi môžete inšpirovať. Skúsite to aj vy?

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!