Martin Pospíšil reaguje na tlačovku Ernesta Bokroša!

MS v hokeji do 20 rokov 2022

Martin Pospíšil reaguje na tlačovku Ernesta Bokroša!

Slovenský hokejista Martin Pospíšil sa rozhodol okamžite reagovať.

Prečítajte si jeho reakciu na dnešnú tlačovú konferenciu trénera Ernesta Bokroša s Martinom Fehérvárym a Markom Korenčíkom.

Zdravím všetkých ľudí. Chcem vám povedať, že stále si ja a Miloš Fafrák stojíme za svojím vyhlásením a vždy budeme. Je to náš názor a nikoho iného. Nie ako pán Bokroš naznačil, že mi s tým niekto pomáhal. To je nezmysel. To, čo sa odohralo na tlačovke, bola z môjho pohľadu jedna veľká fraška.

Škoda, že som tam nemohol byť. Z hráčov som osobne sklamaný, boli tam zbytočne a v podstate dokopy nič nepovedali. Na druhej strane chápem, že v 19 rokoch sa takéto veci nechce riešiť každému. Nie každý rozmýšľa tak ako ja alebo Miloš Fafrák. Nám úprimne záleží na slovenskom hokeji, no po dnešku som sa len utvrdil v tom, že pokým v ňom budú pôsobiť ľudia, ako sú pán Bokroš a pán Ulehla, slovenský hokej sa nikam neposunie.

Prišlo mi veľmi veľa správ od fanúšikov a hokejistov, čo ho zažili. Súhlasia so mnou a stoja pri mne, čo si veľmi vážim a ďakujem za podporu.

P.S.: Je čas sa sústrediť naplno na výkony na ľade. Týmto prosím aj médiá, aby mi už nepísali a nevolali. rád sa s vami stretnem po sezóne. Vopred ďakujem.