Martin Pospíšil reaguje na tlačovku Ernesta Bokroša!

MS v hokeji do 20 rokov 2019

5 426 zobrazení

Martin Pospíšil reaguje na tlačovku Ernesta Bokroša!

Slovenský hokejista Martin Pospíšil sa rozhodol okamžite reagovať.

Prečítajte si jeho reakciu na dnešnú tlačovú konferenciu trénera Ernesta Bokroša s Martinom Fehérvárym a Markom Korenčíkom.

Zdravím všetkých ľudí. Chcem vám povedať, že stále si ja a Miloš Fafrák stojíme za svojím vyhlásením a vždy budeme. Je to náš názor a nikoho iného. Nie ako pán Bokroš naznačil, že mi s tým niekto pomáhal. To je nezmysel. To, čo sa odohralo na tlačovke, bola z môjho pohľadu jedna veľká fraška.

Škoda, že som tam nemohol byť. Z hráčov som osobne sklamaný, boli tam zbytočne a v podstate dokopy nič nepovedali. Na druhej strane chápem, že v 19 rokoch sa takéto veci nechce riešiť každému. Nie každý rozmýšľa tak ako ja alebo Miloš Fafrák. Nám úprimne záleží na slovenskom hokeji, no po dnešku som sa len utvrdil v tom, že pokým v ňom budú pôsobiť ľudia, ako sú pán Bokroš a pán Ulehla, slovenský hokej sa nikam neposunie.

Prišlo mi veľmi veľa správ od fanúšikov a hokejistov, čo ho zažili. Súhlasia so mnou a stoja pri mne, čo si veľmi vážim a ďakujem za podporu.

P.S.: Je čas sa sústrediť naplno na výkony na ľade. Týmto prosím aj médiá, aby mi už nepísali a nevolali. rád sa s vami stretnem po sezóne. Vopred ďakujem.