Prečo by mala Barca poraziť Liverpool rozdielom triedy?

Liga Majstrov

autor hetrik.sk

Prečo by mala Barca poraziť Liverpool rozdielom triedy?

Kým obsadenie prvého semifinálového duelu Ligy majstrov medzi Tottenhamom a Ajaxom je minimálne prekvapivé, to druhé už zďaleka tak nie. Barcelona na Camp Nou v úvodnom stretnutí vyzve vlaňajšieho finalistu z Liverpoolu. Pre koho dopadne lepšie prvá vzájomná konfrontácia? Tipnite si a priebeh duelu využite v live stávkach!

Katalánci si cez víkend zaistili majstrovský titul a môžu sa sústrediť výhradne na boj o ušatý pohár. Naopak The Reds ešte musia v Premier League bojovať a dúfať v zaváhanie Manchestru City. Ako dopadne „predčasné finále“ Ligy majstrov?

Tak označil zápas tipér kolouseklada vo svojej analýze. „Barca je doma absolútne suverénna. Proti Levante odpočívali kľúčoví hráči vrátane Messiho. Valverde sa bude snažiť eliminovať rýchly prechod krídel The Reds do útoku. Katalánci majú výbornú obranu na čele s Ter Stegenom, ktorého považujem za najlepšieho brankára súčasnosti. Najdôležitejším faktorom ale bude odpočinutý a hladný Messi. Vidím to na výsledok 3:0,“ uvádza tipér. Stotožnili ste sa s ním?

Tipnite si na súboj Barcelona vs. Liverpool. Dostanete 15 € zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 €.