Presadí sa Liverpool aj Chelsea?

Premier League

autor hetrik.sk

Presadí sa Liverpool aj Chelsea?

Anglickú Premier League čakajú v tejto sezóne posledné dve kolá. V rámci 37. kola si to rozdá aj majstrovský Liverpool proti Chelsea. Blues sa bijú o účasť v základnej skupine Ligy majstrov. Ich sokmi sú červení diabli z Manchesteru a líšky z Leicesteru. Najlepšiu východiskovú pozíciu majú modrí, lebo pred vyššie spomenutými tímami majú bod k dobru. Borcov z Leicesteru čaká dokonca už len jeden zápas. Uspeje Chelsea na Anfielde a uživí tak šancu na milionársku súťaž? Natipujte si a o góloch rozhodnite v live tipovaní! 

Ako to vidia tipéri?

Najväčšia komunita tipérov v tomto súboji dôveru vkladá do Liverpoolu. Tutanota však predpokladá, že oba mančafty budú aspoň raz gólovo úspešné: „Liverpool si môže v útoku vyberať (Salah, Mané, Firminho, Origi…). Ako istý majster stráca body a možno sa tak stane aj proti Chelsea, ktorá ich potrebuje. V pohári sa im podarilo vyradiť Manchester United (3:1). Minimálne jeden gól by mali dať aj do siete the reds,“ domnieva sa vo svojej analýze (kurz 1,52). Čo si z bohatej ponuky vyberiete vy? Tipnite si TU!

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Borci z najväčšej tipérskej komunity zverejňujú svoje tikety v populárnej Tiket aréne, kde sa nimi môžete inšpirovať. Skúsite si to aj vy?

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!