Tréner Vladimír Weiss starší: Poznám dôvod, prečo Vlado nie je v reprezentácii

Slovensko

autor hetrik.sk

Tréner Vladimír Weiss starší: Poznám dôvod, prečo Vlado nie je v reprezentácii

Slovenská futbalová reprezentácia je po pondelňajšom triumfe 1:0 v Luxembursku krok od postupu na EURO 2024, ktoré sa uskutoční v Nemecku.

Z pohľadu výkonu v ofenzíve to však nebola žiadna sláva, po čom sa znovu začala medzi fanúšikmi a futbalovými odborníkmi vynárať téma prípadného návratu Vladimíra Weissa mladšieho do národného tímu.


To sa však s najväčšou pravdepodobnosťou nestane, 33-ročný krídelník nedávno pre tvnoviny.sk priznal, že by sa rád vrátil, no pod iným trénerom ako je Francesco Calzona.

So zaujímavou reakciou aktuálne prišiel v rozhovore pre sport24.sk aj jeho otec a tréner zo Slovana Bratislava Vladimír Weiss starší.

Ja nie som proti nikomu, ale je určite škoda, že Vlada zo svojich plánov vynechali. Myslím si, že poznám dôvod, prečo Vlado nie je v reprezentácii, ale to už je na kompetentných, ktorí tak rozhodli a vyriekli nad ním takýto ortieľ.

Nech sa oni zodpovedajú. Moja osobná mienka je taká, že tréner Calzona Vlada vo svojom tíme chcel, len niekto iný bol proti, vyhlásil pre sport24.pluska.sk 59-ročný tréner Slovana Bratislava.

Foto: Youtube/ŠK Slovan Bratislava, Instagram/mrfrancescocalzonaofficial