Úžasné gesto Cháru: Kapitán Bostonu prosí fanúšikov NHL o pomoc pre chorého Riška (VIDEO)

NHL

Úžasné gesto Cháru: Kapitán Bostonu prosí fanúšikov NHL o pomoc pre chorého Riška (VIDEO)

Kapitán Bostonu Zdeno Chára je absolútna trieda. Legendárny obranca sa najnovšie rozhodol cez sociálne siete poprosiť fanúšikov NHL o finančnú pomoc pre chorého slovenského chlapca.

20 mesačný Riško bojuje s nervovo-svalovým ochorením. Pomôcť mu môže iba jedinečný liek z USA, ktorý neprepláca poisťovňa a stojí 2 milióny dolárov.

Reakcia Zdena Cháru na Instagrame: Som dlhú dobu priaznivec "Bruins", viem ako táto komunita vie pomôcť. Pomohli ste mi zvládnuť niekoľko zápasov a výziev. Chcel by som vás teraz poprosiť o podporu pre malého bojovníka na Slovensku, Riška.

Riško je bojovník a každý deň bojuje o svoj život. Riško a jeho rodičia veria v liečbu, ktorá je v Bostone. Spoločne Riškovi pomôžme pri liečbe, ktorú tak súrne potrebuje. Pripojte sa ku mne a podporte ho tu: https://www.ludialudom.sk/vyzvy/7135

TIP: Všetky zápasy NHL môžete teraz zadarmo sledovať aj cez váš smartfón alebo počítač.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Being a Bruin for so long, I’ve seen how supportive and generous the community of Boston can be. You have all helped me through so many battles and challenges, and I would like to ask for you to extend that support to a little warrior back in Slovakia, Risko. Risko is a fighter and is battling for his life every day. Risko and his parents have put their faith in a treatment that happens to be here in Boston. Together, we can help Risko receive the treatment that he needs. Please join me in supporting him by clicking one of the charitable donation links that are in my bio. Som hrdý Slovák a viem, ako môžeme byť spolu podporní a veľkorysí, ako komunita na Slovensku. Všetci ste mi mnohokrát pomohli vašou podporou prejsť cez ťažké chvíle. Teraz by som vás chcel požiadať, aby ste túto podporu rozšírili o ďalšieho malého bojovníka na Slovensku, RIŠKA. Riško je bojovník a každý deň bojuje o svoj život. Riško a jeho rodičia veria v liečbu, ktorá je v Bostone. Spoločne Riškovi pomôžme pri liečbe, ktorú tak súrne potrebuje. Pripojte sa ku mne a podporte ho tu: https://www.ludialudom.sk/vyzvy/7135

Príspevok, ktorý zdieľa Zdeno Chara (@zeechara33),