Vyhrajte exkluzívny zájazd na zápasy NHL!

NHL

autor hetrik.sk

Vyhrajte exkluzívny zájazd na zápasy NHL!

102. ročník najlepšej hokejovej ligy sveta štartuje v noci zo stredy na štvrtok úvodným derby súbojom, v ktorom si to rozdajú kanadské celky Toronto a Montreal! Uvidíme v akcii Martina Marinčina proti Tomášovi Tatarovi? Počas celej sezóny kanadsko-americkej NHL na vás čakajú hviezdy ako Ovečkin, Malkin, Crosby a mnoho ďalších! Nenechajte si to ujsť a sledujte priame prenosy naživo na TV Tipsport!

Vlani sa zo zisku prestížnej trofeje radoval Washington. Zopakuje spanilú jazdu aj v tohtoročnej edícii zámorskej súťaže? Tipnite si na víťaza Stanley Cupu!

Chcete ísť na NHL? Súťažte v hokejovej Tipovačke spolu s Tomášom Kopeckým a Jaroslavom Špačkom. Súťaž je úplne zadarmo a jej podstatou je tipovanie výsledkov NHL, ale aj KHL, českej Tipsport extraligy a slovenskej Tipsport Ligy. Uhádnete viac správnych výsledkov ako tieto bývalé hokejové kapacity? Predveďte sa TU!

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Najväčšia tipérska komunita ponúka možnosť nazrieť do tiketov skúsených tipérov. Vyskúšajte aj vy jedinečnú Tiket arénu a nechajte sa inšpirovať!

Pridajte sa k najširšej tipérskej komunite ešte dnes, užívajte si všetky ponúkané príležitostí, získajte 15 EUR zadarmo na prvé stávky a zhrabnite nadupaný vstupný bonus v hodnote 4 000 EUR!