Zdeno Chára na Instagrame s krásnym odkazom fanúšikom (VIDEO)

NHL

1 146 zobrazení

Zdeno Chára na Instagrame s krásnym odkazom fanúšikom (VIDEO)

Kapitán Bostonu Bruins Zdeno Chára sa cez sociálnu sieť Instagram rozhodol verejne poďakovať fanúšikom za skvelú podporu počas celej sezóny. Špeciálne za aplauz pred 5. finále, keď slovenský obranca nastúpil so zlomenou čeľusťou.

Je to pár dní dozadu, no stále počujem ohromujúce fandenie od našich fanúšikov. Vedel som, že máme najlepších fanúšikov, no vôbec som si neuvedomil ako sú špeciálni a pozoruhodní. Prišlo to až keď som pred nimi stál v 5. finálovom zápase. Bola to neskutočná skúsenosť mať  takú podporu.

Nemohol som si pomôcť so slzami, no som šťastný že môžem reagovať na nepriaznivý osud a byť tam so spoluhráčmi.

Bol to neskutočný pocit hrdosti byť Bostončanom. Ako Bruins sme náš cieľ nedosiahli. Sme však vďační, že sa cítite hrdo. Táto zostava hráčov a trénerov je naozaj špeciálna. Ani nejde povedať, ako často náš tím reagoval tou správnou cestou na nepriazeň a prijal svoju výzvu. 

Veríme v tvrdú prácu. Voči sebe sa správame rovnako a s rešpektom. Veríme jeden v druhého, milujeme hrať pre túto komunitu.

V mene všetkých hráčov a priamo z môjho srdca, ďakujem vám všetkým za podporu a lojalitu. Nikdy by sme to bez vás tak ďakejo nedotiahli. Vrátime sa...